Kategorie produktů

BIO Sculpture – O Nás

Celosvětově proslulá nehtová kosmetika Bio Sculpture je leaderem na trhu již od roku 1989, mezi její významné klienty patří například Nicole Scherzinger, Rihanna, Katy Perry, Jessica Alba, Victoria Beckham a další.

Hlavním rozdílem Bio Sculpture gelu od gelů jiných výrobců je jeho medicínské složení. Unikátní formule Bio Sculpture gelu se přibližuje přirozenému nehtu a obsahuje 58 % proteinu, který podporuje výživu a posiluje nehtovou ploténku. Základní složkou je pryskyřice jihoafrické tekyobrovské, která umožňuje vytvořit pevný a flexibilní povrch. Gel je plastičtější a ohebnější než nehet.

Nová inovativní technologie Bio Sculpture se na nehty nanáší bez předchozího broušení či pilování nehtového lůžka, takže nedochází k jeho poškození.

Je důležité si uvědomit následující nesporné výhody oproti VŠEM ostatním výrobkům na trhu: Bio Sculpture Gel neobsahuje MMA (methyl-meta-akryláty), EMA (ethyl-meta-akryláty), plasticidy, akrylové kyseliny, toluen, parabeny, formaldehyd, dibutyl phtalaty či kafr, které běžné nehtové přípravky jako gely, gel laky a akryl obsahují. BS tedy nezatěžuje organismus škodlivými výpary, které mohou způsobit řadu zdravotních problémů. Gely jsou voleny individuálně pro každou klientku, dle typu jejího nehtového lůžka, pro báječně přirozený pocit. BS nabízí také volbu prodloužení nehtů (samozřejmě opět bez předchozího broušení) pomocí šablony či opravu tvaru současného nehtového lůžka díky modeláži.

BS produkty jsou 100 % veganské a nejsou testovány na zvířatech. LED lampy ve kterých jsou nehty vytvrzovány prošly přísnými kontrolami s vynikajícími výsledky, tudíž i zde hovoříme o zdravotní nezávadnosti.

Bio Sculpture produkty jsou jediné nehtové produkty doporučovány dermatology a lékaři. Klinické testy zhotoveny firmou Farmovs PAREXEL poukázaly, že produkty BS mají perfektní výsledky týkající se snášenlivosti a účinnosti při aplikaci na přírodní nehty. Více než 99 % účastníků výzkumu potvrdilo, že dochází k velmi pozitivním účinkům a jejich nehet zůstal pod aplikací zcela bez poškození.

Bioaktivní kúra je ideální pro ženy, které zajímá jejich zdraví a tělo, je vhodná taktéž pro roztřepené, polámané a tenké nehty bez lesku, které byly v minulosti často namáhány klasickou modeláží či pro klientky procházející chemoterapií či těhotenstvím. Bio Sculpture Gel je velmi šetrný a působí mnohem přirozenějším dojmem, dodává své nositelce perfektnípocit, že pro sebe a své tělo udělala něco skvělého. Bio Sculpture mohou provádět pouze certifikování technici, kteří absolvovali školení v jedné z oficiálních školících center. Manikúru provádí zkušená certifikovanámanikérka Sandra Lerchová, která absolvovala školu Bio Sculpture v Hamburgu.

Odrostlý gel se jednoduše odstraní speciálním removerem tak, aby nedošlo k poškození nehtového lůžka.