Kategorie produktů

Kosmetické ošetření těla / Tělové rituály

1.’Second birth skin’ Ritual – Druhé zrození pleti

Tento jedinečný rituál ‘Znovuobnovení pleti’, které velmi silně obnovuje epidermální funkce epidermis je ojedinělým a vyjímečným ošetřením . Ještě předtím, než jsme se narodili, od 28. týdne těhotenství, chrání příroda povrch naší pokožky mazovo-voskovou látkou Vernix caseosa, tzv. mázkem (lat. vernix = "lak"+ caseosa = sýr). Vernix je krém-maska, která pomáhá rekondici pokožky tím, že nabízí "druhé zrození". Inspirována první epidermální ochranou při narození, reprodukuje formulace této krém-masky prakticky původní složení Vernix, a to díky výběru účinných látek bohatých na lipidy, proteiny a antioxidačních peptidy .Revitalizační, opravné a ochranné ošetření. Ideální pro nedostatečně fungující a stresovaný Skin Instant ©.
Respektuje pleť a napomáhá epidermis k znovuzískání původní struktury.
Vernix má mnoho biologických funkcí - Usnadňuje tvorbu kyselého pláště . Vernix hraje modulační úlohu v tomto procesu, který umožňují acidifikace povrchu kůže, což usnadňuje produkci lipidů, inhibici růstu patogenních bakterií a usnadňuje kolonizaci kůže non-patogenními bakteriemi (kožní mikroflóra). Anti-infekční a ochranná funkce: Díky obsahu mastných kyselin a antimikrobiálních peptidových sloučenin, má Vernix mechanické bariérové vlastnosti proti průchodu bakterií, jakož i účinky proti infekci, které inhibují proliferaci některých organismů. 
Reguluje TEWL. Vernix je hydrofobní materiál, jehož oklusivita (propustnost filmu, který vytváří) je řízena, což znamená že není ani příliš vysoká ani příliš nízká. Vernix uvolňuje svou vodu pomalu, podobným způsobem jako vodní emulze v oleji. Zajišťuje dostatečné množství vody pro enzymy ve stratum corneum , aby správně fungovaly, a pro vytvoření účinné kožní bariéry. Hydratace Vernix usnadňuje produkci NMF (Natural Moisturizing Factor). Vysoký obsah vody v corneocytes, má hydratační vlastnosti. Antioxidační vlastnosti Vernixu se skládají z molekul antioxidantů, zejména vitamín E, které pomáhají pleti, aby vydržela oxidační stres. hojení ran a zrání kůže: Vernix zrychluje metabolismus pokožky. Když je pokožka zraněna, poškozené buňky uvolňují epidermální růstové faktory. Působením chemických poslů, se životaschopné buňky dělí a migrují směrem k sobě navzájem, aby opravily ránu.

2.Anti-Age Ritual

Ošetření Anti-Age Féerie je určeno pro ženy ve zralém věku k povzbuzení buněčné regenerace . Tato anti-age péče dodá pletinejvyšší komfort vypnutí, zpevnění, vyplnění a regenerace. Zajišťuje hydrataci do nejhlubších vrstev pokožky, zabraňuje přesušení pleti a nadměrné přecitlivělosti. Produkty aplikované při tomto ošetření, jsou vynikající pro pleť stresovanou hormonálními výkyvy v době menopauzi a po menopauze. Stimulují správné dělení buněk, podpoří dostatečnou tvorbu kolagenu a tím zvýší hustotu pokožky. Příjemná vyhlazující masáž se zabývá především partiemi, na kterých je nejvíce patrné chronologické stárnutí. Vyhlazující masáž rukou a antistresová masáž pokožky hlavy je tím pravým nastartováním do celého dne. Zralá pokožka si dlouhodobě uchová zdravý svěží vzhled plný krásy.

2.Hydration Moisturizing Ritual

Hydratační a revitalizační ošetření obohaceno o buněčné oligopeptidy a polynenasycené mastné kyseliny je cíleně zaměřeno nanedostatečně hydratovanou pleť. Zajistí hloubkovou hydrataci, elasticitu a velmi šetrnou péči, která je vhodná i pro přesušenou pleť s možnými projevypřecitlivělosti. Produkty ADN aplikované v závěru péče, zredukují hladinu hydratace až na 80% a vytvoří zároveň na povrchu pokožky lehký ochranně-hydratační film. Zabrání tak vzniku zánětlivých procesů,zmírní linie ze sucha a vyrovnají suchou šupinatou pleť. Bezprostředně po ošetření navrací pleti novou energii, příjemný a osvěžující pocit. Masáž cíleně vytvořená pro potřeby pleti, oddálí prosesy předčasného stárnutí. Ošetření dlouhodobě podpoří efekt mladistvého vzhledu pleti.

3.Antisensitive Beauty Ritual

Ošetření redukuje citlivost pleti a je zaměřené na citlivý typ pleti s možnými projevy zarudnutí, podráždění a pnutí. Efektivně spojuje jemné pročištění, intenzivní hydrataci, maximální výživu, obnovu a zklidňující péči. Při tomto ošetření jsou aplikovány produkty řady Biosensible, které jsou zárukou té nejšetrnější péče s viditelným efektem. Podporují přirozené procesy regenerace a představují nejvyšší SOS pomoc propokožku s projevy citlivosti, svěděním a podrážděním. Jemná Sensitive masáž pleť výrazně zklidní a dodá pocit zjemnění. Ošetření nenaruší přirozený ochranný hydrolipidový film a odolnost pleti. Pokožka je sjednocená, vyhlazená bez drobných vrásek se svěží a zhydratovanou pletí.

3.Clean Acne Ritual

Speciální ošetření je cíleně zaměřeno na problematický mastný a zánětlivý typ pleti v jakémkoliv věku, trpící častýmvznikem pupínků, rozšířených pórů nebo s projevy akné. Je určen pro pokožku se ztrátou rovnováhy z důvodu hormonálních změn, stresu a dalších faktorů. Ošetření dodá také rychlou pomoc pleti s větší produkcí mazu a lesknoucím se povrchem nebo naopak se suchým olupujícím se reliéfem. V jehoprůběhu je pokožka intenzivně vyčištěna do hlubších vrstev s co největší šetrností. Produkty se svým výrazným antibakteriálním účinkem odstraní projevy zanícení a preventivně působí proti jejich dalšímu vzniku. Ihned po ošetření se na minimum zmírní známky stresu i podráždění. Pokožka získá nový přísun energie a vitality a podpoří se její zdravá vitalita.

4.Depigment Ritual

Speciální bioenergetické ošetření se zaměřuje na pokožku s poruchou pigmentace, u které se vyskytují tmavé pigmentové skvrny neboli hyperpigmentace. Pravidelná péče s řadou PIGM 400 dokáže výrazně měnit jejich intenzitu, a to vzhledem k příčině jejich vzniku a době, po kterou jsou na pleti vytvořeny. Díky obsahu výhonků řeřichy, Genistein na bázi sóji, Chromanyl Palmitate na bázi peptidu, extrakt ze slív, Biomimentické peptidy, Sea Lily extrakt, Wakame extract je při ošetření docíleno bělících a zesvětlujících účinků. Dochází k inhibici syntézy melaninu, tedy k jejich zjemnění, zesvětlení či k úplnému odstranění. V některých případech je nutná kombinace s ošetřením Aha Acid Treatment a velmi důležitá je správná, nepřetržitá domácí péče o takto poškozený typ pleti. Kosmetické ošetření aktivuje přirozenou tvorbu kožního melaninu, sjednotí barevný tón pleti a zajistí její zahlazenou strukturu. Speciální masáž s výrazným obnovujícím efektem aktivuje správné funkce pleti, dodá jí zcela celistvý obraz, odplaví stres a účinně ochrání před předčasným stárnutím díky antioxidačním ingrediencím.

5.Detox Beauty Ritual

Detoxikační, energizující a remineralizační péče zaměřená na pleť dlouhodobě zatíženou klimatickým stresem, život ve znečištěném městském prostředí v podobě plynů, UV záření, paprsků solária, nadměrného chladu, výkyvy teplot nebo přechody z tepla do zimy. Jejich vlivem dochází ke značnému poškození kmenových buněk pokožky a následnému předčasnému stárnutí. Ošetření BIOvecteur Marine nastartuje přirozenou funkci obnovy pokožky a také ji účinně ochrání. Nejvýraznější účinnou látkou Laminaria Algae Extrakt peptidy z mořských řas, které mají vysokou účinnost na kmenové buňky pokožky a podporují jejich regeneraci i vitalitu. Jemná obnovující masáž a vyživující maska mají výrazný protivráskový účinek, oddálí předčasné stárnutí způsobené stresem a zahladí jemné linie a vrásky. Pokožka je ihned po ošetření revitalizována a je maximálně zvýšena její odolnost vůči stresovým a klimatickým vlivům v jakémkoliv ročním období. Zanechává pleť energizovanou, odpočatou a připravenou na každodenní stres.

6.Lifting C.V.S. Ritual

Speciální ošetření Lift C.V.S. obnovující kuntury obličeje, které zanechává liftingový efekt, šetrně exfoliuje a zároveň preventivně odstraní stařecké skvrny a zredukuje jejich vzhled. ošetření určené pro zralou pokožku s viditelnými projevy stárnutí, která je ovlivněna hormonálními faktory. Poskytuje pleti kompletní anti-aging, aktivuje správnou tvorbu kolagenu a posiluje přirozenou elasticitu, pevnost i hustotu pokožky. Zajistí pleti kosmetický mini lifting, zpevní kontury a redukuje jemné i hluboké vrásky. Speciální vyhlazující, vybrační, modelační pohyby s poštipys stimuluje epidermis a zbovu obnoví kontury obličeje. Dodá zralé pleti vitalitu a intenzivně omladí její vzhled.

7.Antiwrinkle Ritual

Multifunkční ošetření Biofixine s pozoruhodné komfortním vyhlazujícím a posilujícím efektem díky aktivním ingrediencím hydratujícím pleť rozzáří a odstraní vase vrásky. Revitalizaceobohacena o buněčné oligopeptidy a polynenasycené mastné kyseliny je cílenězaměřeno na nedostatečně hydratovanou pleť. Zajistí hloubkovou hydrataci, elasticitu a velmi šetrnou péči, která je vhodná i pro přesušenou pleť s možnými projevy přecitlivělosti. Vrásky se vyhlazují, jemné rýhy mizí a pleť je vyhlazená. Pomáhá předcházet viditelným projevům stárnutí díky svým antioxidačním vlastnostem. Bezprostředně po ošetření navrací pleti novou energii, příjemný a osvěžující pocit. Pleť je čistá, rozjasněná. Masáž cíleně vytvořená pro potřeby pleti, oddálí prosesy předčasného stárnutí. Ošetření dlouhodobě podpoří efekt mladistvého vyhlazeného vzhledu pleti.

8.Oxygen VIP O2 Beauty Ritual

Okysličující complex Biologique Recherche VIP O2 podporuje epidermální regeneraci, revitalizaci pleti, zklidnění a sjednocení. Výraznou bledost a následnou unavenost pleti způsobuje kyslíkový deficit. Pokožka vykazuje viditelnou povadlost a začíná tvorba vrásek. Okysličující péče VIP O2 zabraňuje těmto negativním projevům na pleti. Využívá účinku produktů řady VIP O2, které podporují hydrolipidní rovnováhu pokožky, hydrataci, který výrazně zvláčňuje její povrch. Tyto produkty zlepšujíimunitu i přirozenou odolnost pleti. Pokožka je po ošetření zklidněna, jsouviditelně oddáleny první známky jejího stárnutí a naučí se dlouhodobě hospodařit s doplněným kyslíkem. Redukují se přesušená místa, pleť získá jas a zář. Bezprostředně po ošetření se pokožka opět zhluboka nadechne.

9.Collagen-Caviar Ritual

Luxusní ošetření pro náročnou pleť Collagen Caviar je zaměřené na stresovanou pokožku se známkami únavy a stárnutí s nevýrazným tónem pleti. Produkty aplikované při ošetření, jsou určeny právě na tyto deficity pokožky a aktivují její přirozené funkce, tak aby probíhaly ve správném rytmu. Navrací pleti zpět její fyziologickou rovnováhu a odstraňují veškeré známky stresu. Mají mimořádný efekt hydratace a dlouhodobě podporují vyrovnání její hladiny a odstranění jemných vrásek. Vytvoří na povrchu pleti ochranný hydratační film, který okamžitě odstraní linie i vrásky a nežádoucí pocity pnutí. Výsledkem je zpomalení a následné oddálení stárnutí pleti se zpevněním. Pokožka získá kompletní anti-aging, sjednocený tón, zklidnění a zdravou barvu s výrazným projasněním.

10.AHA Recovering Ritual

Maska s ovocnými kyselinami obsahuje vysokou koncentraci stabilizovaných AHAkyselin pro exfoliaci, hydrataci a pomoc při regulaci sekrece mazu. Aktivnílátky zahrnují extrakt z jablek, grapefruitu, zázvoru, cukrové třtiny a kyselinu mléčnou. Povrchově působící AHA ošetření je určeno pro pokožku s pigmentovými skvrnami různé intensity. Dále je určeno pro problematickou, nečistou pokožku a pleť trpící tvorbou zánětů nebo zvýšenou pórovitostí. Je také velmi účinné u pokožky se zvýšenou tvorbou kožního mazu a mastným lesknoucím se povrchem. Jedná se o neinvazní péči s preparátem, který obsahuje účinnou kombinaci Alpha Hydroxy kyselin(AHA) a Beta Hydroxy kyselin( BHA). Jedná se o přírodní kyselinu salicylovou, kyselinu glykolovou a kyselinu mléčnou. Tatometoda působí pouze na povrch kůže a nezpůsobuje její extrémní obnažení a přecitlivělost. Nepředstavuje, kromě vystavení pokožky přímému slunečnímu záření, žádná další omezení z hlediska běžných denních aktivit. Impure Acid ošetření odstraní odumřelé kožní buňky a stimuluje správnou obnovu buněk pokožky v odpovídajícím rytmu. Velmi důležitým efektem je, že uvolní ústí ucpaných mazových žláz, pomáhá normalizovat produkci kožního mazu a urychlíhojení vzniklých zánětů. Zároveň působí výrazně antibakteriálně, zjemní rozšířené póry a má protizánětlivé vlastnosti. V oblasti předčasného stárnutí viditelně zahladí linie a vrásky, dostatečně podpoří vázání vlhkosti a aktivuje přirozenou tvorbu kolagenu. Pleť je po aplikaci kyselinového produktu optimálně otevřena a připravena využít maximum z dále aplikovaných koncentrovaných produktů.

11.Rosacea-Couperose Ritual

Jemné a regenerační ošetření citlivé a křehké pleti (kuperoza, rosacea) působící preventivně proti vytváření nových krevních vlásečnic. Ošetření redukuje citlivost a zarudnutí pleti a je zaměřené na citlivý typ pleti s možnými projevy zarudnutí, podráždění a pnutí. Efektivně spojuje jemnépročištění, intenzivní hydrataci, maximální výživu, obnovu a zklidňující péči. Při tomto ošetření jsou aplikovány produkty Erythros, které jsou zárukou ténejšetrnější péče s viditelným efektem. Podporují přirozené procesy regenerace a představují nejvyšší SOS pomoc pro pokožku s projevy kuperoza a rosacea, citlivosti, svěděním a podrážděním. Jemná Sensitive masáž pleť výrazně zklidní a dodá pocit zjemnění. Ošetření nenaruší přirozený ochranný hydrolipidový film a odolnost pleti. Pokožka je sjednocená, vyhlazená bez drobných vrásek se svěží a zhydratovanou pletí. Výsledkem ošetření je zklidněná pleť a posílené stěny cévek a kapilár. Pleť je rozzářená a svěží. Kuperóza je kožní onemocnění, které sice není přímo život ohrožující, ale dokáže znepříjemnit život, protože zasahuje obličej a je viditelná na první pohled. Kuperóza je oslabení cév, které nejprve vyvolávázarudnutí (většinou ve tvářích) přetrvávající pouze několik hodin nebo den.Dalším stádiem je trvalé zarudnutí (může zahrnovat již i oblast nosu) nebo viditelné červeně prosvítající žilky. Nejzávažnějším stádiem je rosacea, která se projevuje vřídky a zánětlivými uzlíky (v tomto stádiu se již jedná o patologické změny a je nutné vyhledat lékaře).

12.Deep Hydrate Firming Ritual (zpevňující)

Velmi hloubková hydratační excellent péče Le Soin Lissant je určena pro nedostatečně hydratovanou a dehydratovanou pokožku naobnovení kontur obličeje s projevy stárnutí a přesušení a tvorbou vrásek zesucha, nespavosti či stresu. Intenzivně zásobuje pleť hydratací, stimuluje přirozenou výměnu vody mezi buňkami pokožky, a tak dlouhodobě zajišťuje její mladistvý vzhled bez projevů stresu a stárnutí. Předností produktů jako kys.hyaluronové, proteiny a hedvábí použitých při ošetření , je dvojí hydratační efekt - hloubkové zhydratování pleti zevnitř a zároveň zvýšení hydratace na jejím povrchu. Jedinečné pohyby BR s vyhlazováním, modelováním a rychlím jemným pulzováním a citlivou masáží jsou vyhlazena suchá a šupinatá místa na pokožce, naznačené linie-kontury a vrásky jsou účinně zmírněny. Ošetření Le Soin Lissant ochrání pleť před další tvorbou "suchých" vrásek a dodá okamžitý efekt projasnění pleti. Pokožka získá optimální pružnost, vyhlazenou strukturu a má vypnutý zdravý vzhled bez vrásek.

13.Vitamin Nourishing Ritual

Tato metoda si zakládá na zjištěních přinést aktivní látky přímo na místa, kde bude jejich účinnost nejefektivnější. Koktejl vitamin Coctail d’Actifs Régénerants obohacený o aktivní ingredience získané nejnovější biotechnologií určený pro hloubkové a intenzivní multiaktivní efekt, dokonce i v případě velmi devitalizované a stresové pleti. Jedná se o okamžitý a intenzivní transport aktivních látek do vrchní vrstvy epidermis, která probíhá na základě vibrace specificky uspořádaných mikrojehliček. Speciálnítvar mikrojehliček umožňuje dosáhnout bezbolestné stimulace. K opětovnému uzavření povrchové perforace dochází ve velmi krátkém časovém úseku. Antioxidační efekt pomocí RH-Polypeptide-2, Vitamin E a Vitamin C chrání pleť před negativními účinky volných radikálů. Regenerační efekt pomocí Vitaminu A a Vitaminu B7. Ochrana, Hydratace, Tonizace je pomocí Coenzyme A, Cytosine, Adenosine Cyclic Phosphate, Guanosine, Thymine, Vitamin B3, B5, B6, B12, Amino-Kyseliny, Rh-Polypeptide-1, Rh- Oligopeptide-1, Rh-Oligopeptide-2, Copper Tripeptide-1. Dochází k hloubkové stimulaci epidermis a produkce kolagenu a elastinu, k redukci vrásek a jemných linek, dále k regeneraci pleti díky urychlení buněčného dělení. Zlepšení elasticity pleti, zásobování pleti vodou vede k plnější a hutnější pleti, pórya jizvy jsou redukovány. Kosmetické ošetření plné vitamin je požitkem nejen pro pokožku, ale i pro smysly. Pleť je silně vyživena, plná života a záře.

14.Antidevitalization Ritual

Intenzivní ošetření E-Vital devitalizované, vrásčité a unavené pleti. Úbytek energie pleti se projevuje především jejím matným, povadlým vzhledem, ztrátou pevnosti a pružnosti či výskytem vrásek. Může ho způsobit změna ročního období, nezdravý životní styl, stres či přirozené biologické stárnutí. Získejte a znovu obnovte zářivou viltalitu vaší pleti. Retikulární utkaná vlákna masky E-Vital navrací pleti zpět její fyziologickou rovnováhu a odstraní veškeré její známky stresu. Má mimořádný efekt hydratace a dlouhodobě podpoří vyrovnání její hladiny a odstranění jemných vrásek. Nastává zklidnění a redukce tmavých kruhů a vaků pod očima. Bezprostředně po ošetření se pokožka opět zhluboka nadechne, získá krásný jas a zářivost. Opět se cítí vitální.

15.Second Peau-Skin Ritual

Přírodní alternativa injekčních výplní Revoluční náplasti na vrásky Seconde Peau je elektronicky vytvořená maska s nanovlákny kys.hyaluronové v 80% koncentraci, tj. Ve 40x vyšší koncentraci, než jaká je běžně dostupná v kosmetických produktech na trhu. Nanovlákna jsou nanesena pomocí 3D technologie v pěti vrstvách na Patchs Seconde Peau – speciální náplasti ve tvaru včelí plástve. Sérum urychluje dostupnost ksy.hyaluronové v pokožce a současně poskytuje liftingový efekt a vyhlazuje texture pleti. Toto unikátní ošetření urchluje a optimalizuje process hojení, opravuje a regeneruje kožní tkáň, zvyšuje pevnost a hustotu pokožky a urychluje buněčnou obnovu. Ihned po oštření jsou silně redukovány hluboké vrásky, zpevněné, vypnuté a vyplněné obličejové rysy. Seconde Peau tak dokáže efektivně zpomalit pocesy předčasného stárnutí. Elasticita pokožky je výrazně zlepšena a celkově je podpořen její celistvý vyhlazený vzhled.

16.Brightening Beauty Ritual

Speciální inicializační boostrové ošetření P50 Visage se silnou efoliací epidermis pro obnovení elasticity pleti a její zjemnění zredukuje veškeré neduhy v pleti jako nestejnoměrnou pigmenatci, flíčky takzároveň je i prevencí proti předčasnému stárnutí. Nejen vrásky jsou projevem stárnutí pleti. Také matná a zašedlá pleť a pigmentové skvrny předčasně dodávají vaší pleti starší vzhled. Unikátní formule složení Masque Exfoliant P50 Viasage zachovává jas pleti a sjednotí její odstín díky extraktu z citronu a henny, kys.hyaluronová obnoví hydrataci a Omega 3-6-9 obnoví hydrilipidový film pleti. Tento pečující a rozjasňující program je vhodný pro všechny typy pletí různého stáří kromě pleti citlivé. Poskytuje dvojí účinné řešení projasnění pleti, její vyrovnání a cíleně zapůsobí na pigmentové skvrny. Zanechává pleť hladkou, zářivou, krásně rozjasněnou a sjednocenou plnou mládí. Bezprostředně po ošetření je pleť znovuzrozená a pokožka krásně sjednocená.

17. COLD Beauty Ritual

Speciální ošetření Cold Beauty pro zklidněnění epidermis pro obnovení elasticity pleti a její zjemnění zredukuje veškerý kožní maz v pleti tak zároveň je i prevencíproti předčasnému stárnutí. Nejen vrásky jsou projevem stárnutí pleti. Takématná a zašedlá pleť a pigmentové skvrny předčasně dodávají vaší pleti starší vzhled. Unikátní formule složení Cold Mask zachovává jas pleti a sjednotí její odstín díky extraktu čepelatky laminaria a rosivky. Tento pečující a rozjasňující Cold Beauty Ritual je vhodný pro všechny typy pletí různého stáří kromě hlavně pleti citlivé. Poskytuje dvojí účinné řešení projasnění pleti, její vyrovnání a cíleně zapůsobí natonizaci. Zanechává pleť hladkou, zářivou, krásně rozjasněnou a sjednocenou plnou mládí. Bezprostředně po ošetření je pleť znovuzrozená a pokožka krásně sjednocená a svěží.