Kategorie produktů

LPG Lypomassage Cellu M6 Integral

Firma LPG představila tento přístroj v roce 2014 s inovovanou léčebnou hlavicí na odbourávání tuku.

Cellu M6 nabízí řešení pro zeštíhlení a omlazení pleti, která jsou 100% přírodní a zároveň funkční.

LPG firma je majitelem mnoha patentovaných technologií, které dokáží pomocí buněčné stimulace nastartovat spící nebo stárnoucí metabolismus a oživit tím jejich zdravé fungování. Účinnost patentu "dermologie" byla prokázaná ve více než 110 klinických studiích a je statisticky vyhodnoceno, že denně využívá léčebných účinků přístrojů LPG až 100 000 lidí.
Fyziologický účinek přístroje Cellu M6, zvyšuje krevní oběh v pokožce (4x) a také zvyšuje lymfatický systém (3x).

Cellu M6 je přístroj který ošetřuje celulitidu, povislou kůži a přirozeně odbourává tuk, který je odolný i vůči dietám a cvičení. Zlepšuje odbourávání tuku až o 70 % (klinická studie INSERM 2010.)

Cellu M6 je cílená mechanostimulace léčebnou hlavicí, která vyvolává intenzivní biologické reakce individuálně řízenými motorizovanými válečkami. Zjemňuje tkáně, vyhlazuje celulitidu, revitalizuje krevní oběh, obnovuje spalování tuků v problematických partiích. Sofistikovaný systém a pohyb válečků vytváří více než 300 úchopů kožní a podkožní tkáně. Dokáže stimulovat produkci kolagenu a elastinu a tím zpevnit povolenou kůži.

Firma LPG je skutečný fenomén, který je prověřen časem, klinickým studiemi, vědeckou komunitou i zákazníky. Cellu M6 je jejich poslední inovací.

Fotografie před a po ošetření

Tento výsledek je potvrzený klinickou studií a efekt je dosažen po 12 ošetřeních. Přístroj Cellu M6 je uznávaný odborníky na krásu, médii a je ověřen vědeckou komunitou. Odhaduje se, že ho denně využívá přes 100 000 lidí na celém světě.

Jak přístroj funguje?

Přístroj funguje na základě mechanostimulace. Terapeutická hlavice obsahuje dva samostatně řízené motorické válečky, které vyvolávají intenzivní biologické reakce. Stimulují tukové buňky k lepšímu metabolismu, čímž podporují odbourávání tuku a podporují fibroblasty - buňky vazivové tkáně, které následně produkují kolagen a elastin čímž zpevní povolenou kůži.

Ošetření je velmi příjemné, bez chirurgického zásahu, bez diety a bez cvičení. Přirozeně odbourává lokalizovaný tuk, i ten který je odolný vůči dietě a cvičení. Oživuje krevní a lymfatický systém. Vyhlazuje celulitidu. Tvaruje postavu a zpevní povolenou kůži.

Jak často opakovat:

Chcete li opravdu dosáhnout viditelných výsledků, které jsou nejenom pocitové, ale i viditelné a měřitelné, doporučuje se minimálně 10 ošetření a to nejméně 2 krát týdně. Pak pokračovat v udržovací terapii 1 x měsíčně.

Nová technologie určená k neinvazivnímu omlazení pleti.

Tato novinka získala v roku 2013 hned dvě prestižní ocenění:

  1. Trofej v oblasti anti-aging a beauty 2013, na Evropském kongresu pro anti-aging medicínu
  2. Cenu za inovaci v estetické medicíně 2013, během „Face2Face" kongresu, rok 2013 v Cannes.

Mobilift M6 je jediná světová technologie, která má vědecky potvrzeno, že dokáže přirozeně, (mechanostimulací) navýšit až o 80% množství kyseliny hyaluronové v kůži, což vede k lepší hydrataci, zvětšení objemu kůže a zdravějšímu vzhledu kůže. Nová liftingová hlavice Ergolift, která je výhradním patentem firmy LPG, používá mikromotor, který dokáže navýšit metabolismu tkání o 270%. Hlavici je možné nastavit na různé programy, které individuálně působí na fibroblasty, mikrocirkulační systém, lymfatický systém atd. Cílená buněční stimulace zpevňuje pokožku, vyhlazuje vrásky, okysličuje pokožku, nebo může působit na odstranění tuku.