Kategorie produktů

NANO Technologie nejpřirozenější Permanentní make-up SWISS Color vlasy-obočí-oční linky-rty-prsa

Převratná novinka v přirozené kráse
První NANO-technologie v ČR
NEJPŘIROZENĚJŠÍ PERMANENTNÍ MAKE-UP
v Medical Esthet & Spa
vlasy – obočí – oční linky – rty – prsa

Ženy a muži všech věkových kategorií mohou mít zpět své vlasy a obočí, či výraznější rty a oči s naprosto přirozeným vzhledem!

Jako první salon v Praze prinášíme v oblasti permanentního make-upu novinku - švýcarskou přístrojovou technologii Swiss Liner TOP sensi drive  (citlivá řídící jednotka se samoochlazováním)

Nový druh permanentního make-upu, kdy  se NANO jehla vyvíjela 3 roky, která umožňuje kreslit, bodovat a vpravit pigment do VLÁSKOVÝCH LINIÍ velmi citlivě a přesně (téměř bezbolestně), což znamená, že přístroj vytváří velmi přesné  a ostré tenké linie napodobenin přirozených vlasů a chloupků v obočí.   

Každý zákrok má svůj jehlový systém a softvér, program kontroly nastavení hloubky jehly, rychlost a tloušťku kůže v dané zákrokové oblasti, který je určen pro různé techniky v závislosti určitého úkonu, který chceme dosáhnout jako stínování, chloupky, vlasy, prsní dvorce, výplň, kontury a pod. 

MEDICAL ESTHET & SPA pomáhá řešit krásu těmi nejmodernějšími a nejúčinějšími přípravky a technologiemi. Poskytujeme služby kompletní.

Švýcarské barvy SWISSCOLOR – Micropigmenty nejvyšší kvality, přesnosti a trvanlivosti ověřené ve Švýcarsku lékaři estetické chirurgie

Swiss Colors(R) mikropigmenty neoxidují například do červené barvy či šedé barvy, byly vyvinuté pro obnovu barevnosti v různých odstínech a tónech. 

Mikropigmenty jsou vysoce koncentrované, a proto si zachovávají po vyhojení svojí původní barvu pokožky těla, aby byl efekt co nejpřirozenější.

V porovnání s tradičním PMU, vyžaduje i jiné tetovací přístroje a moduly, určené k NANO technologii, které umožňují práci na specifických tkaninách.