Tělové rituály & péče o pleť

Rituál je terapie, která oproti běžným masážím pracuje i s dalšími produkty péče o tělo jako jsou boostrová ošetření určená ke zvýšení účinků následně aplikovaných tělových olejů a krémů, jež jsou vytvořeny speciálně pro profesionální použití v Biologique Recherche. Výsledkem je nejen dokonalý relaxační prožitek, ale iperfektně ošetřená, hydratovaná a zjemněná pokožka celého těla. Je to fascinující souznění aktivních látek, používaných přípravků a manuálních technic BR.

Čistící Rituál – Hloubkové čištění problematické a aknózní pleti

Speciální ošetření je cíleně zaměřeno na problematický mastný a zánětlivý typ kůže i v jakémkoliv věku, trpící častým vznikem pupínků, rozšířených pórů nebo s projevy akné. Je určen pro pokožku se ztrátou rovnováhy z důvodu hormonálních změn, stresu a dalších faktorů. Ošetření dodá také rychlou pomoc pleti s větší produkcí mazu a lesknoucím se povrchem nebo naopak se suchým olupujícím se reliéfem. V jeho průběhu je pokožka intenzivně vyčištěna do hlubších vrstev s co největší šetrností. Produkty se svým výrazným antibakteriálním účinkem odstraní projevy zanícení a preventivně působí proti jejich dalšímu vzniku. Ihned po ošetření se na minimum zmírní známky stresu i podráždění. Pokožka získá nový přísun energie a vitality a podpoří se její zdravá vitalita. Jedná se o profesionální, hloubkové čištění pleti pomocí aktivních látek Biologique Recherche, což umožňuje přesné odstranění nadměrného mazu z pórů, černých teček, zánětů a odumřelých buněk. Dochází k obnovení rovnováhy kůže těla.

Regenerační Rituál

Celotělové ošetření těla s kys.hyaluronovou a esenciálními mastnými kyseliny pro extrémně suchou pokožku s nedostatkem hydratace, zatíženou slunečním zářením a velkým suchem. Pokožkatěla je ošetřena Gommagee P50 Corps-mechanický a biologický peeling z přírodních zrnek v kombinaci s esenciálními oleji, s vyjímkou pokožky podrážděné slunečními paprsky. V průběhu tohoto ošetření jsou aplikovány esenciální oleje nebo zábaly , který zvýší elasticitu, intenzitu hydratace a zklidní pokožku těla. Odstraní suché a drsné šupinky z povrchu pokožky a výrazně zjemní linie ze sucha. Redukuje pocity pnutí pokožky a zmírňuje její přecitlivělost. Pokožka celého těla je vláčná a má sametový vzhled.

Hydratační Rituál

Ošetření těla s kys.hyaluronovou pro obnovu lipidové vrstvy suché a lipidy postrádající kůže. Pro extrémně dehydratovanou, oslabenou a suchou pokožku s nedostatkem hydratace, zatíženou velkým suchem. V průběhu tohoto ošetření jsou aplikovány esenciální oleje nebo zábaly , který zvýší elasticitu, intenzitu hydratace a zklidní pokožku těla. Odstraní suché a drsné šupinky z povrchu pokožky a výrazně zjemní linie ze sucha. Redukuje pocity pnutí pokožky a zmírňuje její přecitlivělost. Pokožka celého těla je má znovu obnoený hydrolipidový film kůže, je vláčná a má sametový vzhled.

Zeštíhlující Sliming Rituál

Formující tělové ošetření je velmi účinné při projevech celulitidy a při redukci váhy a představuje zcela efektivní neinvazní řešení vzniklých nedostatků na pokožce těla, jako je oslabení tkáně, ztráta pružnosti a povadlé kontury. Pravidelná tělová péče přispívá k formování postavy, zpevňuje siluetu těla a zesiluje kožní tkáň. Dochází k redukci celulitidy a nahromaděného tuku v oblasti nohou, zadečku a bříška. Jemná exfoliace aktivuje mikrocirkulaci a zlepšujevzhled pleti. Působí proti celulitidě, zvyšuje hydrataci a zabraňuje přesušení pokožky i vzniku linií ze sucha. Vyhlazující tahy masážní rukavicí Massage Glove působí detoxikačně a výrazně zpomalí procesy stárnutí. Výsledkem je tak o poznání pevnější, sametově hladká struktura pokožky těla.

Anticelulitidní Rituál

Velmi efektivní ošetření celulitidy a zpevnění celého těla s detoxikačním a anticelulitidním účinkem péčí pro pokožku. Pokožka těla je ošetřena exfoliantem a masážní rukavicí Massage Glove. Aplikovaný speciální booster je určen k započetí slimming efektu a zvýšení účinku následně aplikovaných tělových produktů Anti-C. Complexe Anti-C bojuje silně proti celulitidě, odbourává tuk a eliminuje přebytky vody. Výrazně podpoří odvod balastních látek z těla a aktivuje detoxikaci. Redukuje množství vody uložené v kožní tkáni, viditelně zmírňuje otoky a vzhled celulitidy. Anticelulitidní ošetření těla s výrazným pročišťujícím efektem aktivuje pokožku ke správným funkcím. Minimalizuje zadržování vody a odvádí toxiny z celého těla. Créme Anti-C zpevňuje kontury těla a poporuje elasticitu pokožky. Současně působí proti projevům celulitidy a snižuje obvod problematických partií. Pro dosažení maximálního účinku se doporučují tři až šest ošetření v rozmezí tří až pěti týdnů.

Zpevňující Rituál

Boostrové tonizující ošetření na ochablé a povislé partie celého těla s detoxikačním a anticelulitidním účinkem je efektivní péčí pro pokožku. Oštření je take ideální pro volnou kůži povolenou snížením váhy. Pokožka těla je ošetřena esenciálním olejempro zpevnění, aktivní výměnu a redukci pomerančové kůže, podpoří odvod balastních látek z těla a aktivuje detoxikaci. Redukuje množství vody uložené v kožní tkáni, viditelně zmírňuje otoky a vzhled celulitidy. Příjemný dojem z ošetření je podpořen relaxační masáží nohou aroma olejem, který odstraní únavu a pocity tíhy v těchto partiích. Réparatrice cíleně zpevňuje kontury těla a zvyšuje pevnost i pružnost pokožky.

Anti-Age Rituál

Luxusní Anti-dehydratační ošetření pokožky celého těla je neuvěřitelným zážitkem s nádechem relaxu. Pokožka těla je stimulována jemnou masáží rukavicí Massage Glove BR, která redukuje šupinky pokožky a připraví ji na příjem ostatních aktivních látek. Odstranínadměrné přesušení a redukuje suché linie. Jemný esenciální olej dodá pokožce těla intenzivní anti-aging, ochranu a jemný zlatý tón pleti a hydrataci do hloubky. Podpoří zklidňujcí efekt a preventivně působí proti projevům přecitlivosti. Zajistí okamžitou hloubkovou hydrataci a dodanou vlhkost dlouhodobě uchová. Výrazně oddálí předčasné stárnutí a aktivuje proces obnovy i regenerace. Luxusní péče navodí veškeré smysly do klidu a naplní je naprostou relaxací a harmonií. Kůže je zahalena do jemného oparu delikátní vůně.

Peeling Rituál pro zjěmnění hrubé a drsné kůže

Krásné tělo si zaslouží i dokonalou pleť. K péči o pleť patří i peelingové ošetření. Peeling odstraní poškozenou vrstvu a dovolí pokožce zregenerovat. Toužíte-li po krásné zářivé pokožce nevzdávejte se pravidelného peelingu těla a odstraňování odumřelých kožních buněk, tím se stimulujeme přirozený regenerační proces a pokožce tak dodáme hladký a zářivý vzhled. Hýčkající exfoliační ošetření pokožky celého těla je neuvěřitelným zážitkem. Pokožka těla je stimulována jemnou masáží Gommagee P50 Corps a poté s aktivními látkami zapracovávané rukavicí Massage Glove, která redukuje šupinky pokožky apřipraví ji na příjem pečujících produktů. Odstraní nadměrné přesušení a redukuje suché linie. Zajistí okamžitou hloubkovou hydrataci a dodanou vlhkost dlouhodobe uchová. Toto Gommage ošetření výrazně oddálí předčasné stárnutí a aktivuje proces obnovy i regenerace. Tělo získá nádherný zlatý tón a hloubkově hydratovanou pleť.

Rituál na odstranění strií

Velmi specifické a zkrášlující ošetření k redukci bílých strií, kdy velikost a viditelnost strií je rapidně snížena. Kompletní ošetření striemi poškozených míst, který stimuluje obnovu epidermis a zlepšuje dermální strukturu. Pro umocnění účinků se používá proprioceptivní masáž, kterou Biologique Recherche přinesla zpět do módy: Jacquet-Leroy masáž. Tato masáž kombinuje řadu jemných reflexních stimulů, jimiž aktivuje mikrocirkulaci, znovu se modelují křivky těla a pleť se tonizuje. Dochází ke stimulaci syntéze kolagenu a elastinu, reorganizuje dermální vlákna. Stav pleti díky vysoce obsaženým aktivním látkám je zlepšen a zklidněn. Výsledkem je take o poznání pevnější, sametově hladká a zářící struktura pokožky těla.

Rituál pro unavené a oteklé nohy

Antistresová masáž nohou minimalizuje zadržování vody, aktivuje cirkulaci a odvádí toxiny. Pokožka a plosky nohou jsou zabaleny do elastických bandáží nasycených velmi účinnými oleji směsí, která podporuje nastartování procesu detoxikace, mikrocirkulace, elasticity, energie a osvěžení. Oživující a stimulační masáž nohou odstraní únavu a napětí z celého organismu. Luxusní péče nohou vás naplní pocitem pohody a uvolnění.

Zábalové Detoxikační Rituály:

Detoxikační ošetření těla z mořských řas s výrazným pročišťujícím efektem aktivuje pokožku ke správným funkcím vytvořených tak, aby pomáhaly tělu eliminovat toxiny nebo připravit se na zeštíhlující ošetření. Minimalizuje zadržování vody a odvádí toxiny z celého těla. Pokožka těla je zabalena do tří druhů mořských řas, které podporují nastartování procesu detoxikace. Zábal s obsahem mořských řas výrazně zpevňuje kontury těla a poporuje elasticitu pokožky. Současně působí proti projevům celulitidy a snižuje obvod problematických partií. Pro dosažení maximálníhoúčinku se doporučují tři až šest ošetření v rozmezí tří až pěti týdnů. Tato Detoxikační ošetření s vysokou účinností aktivních látek se doporučují při redukci váhy i pro správný životní styl.

  1. Rituál Alga MC110 - Detoxikace, Otoky, Celulitida
  2. Rituál Alga Auto Chauffantes - Výživa, Čištění, Remineralizace
  3. Rituál Gel d’Algues - Čištění, Desinfekce, Sjednocení