Kategorie produktů

Vizážistka - Stylistka

RITUÁL BEAUTY – Staňte se hvězdou

Špičkové líčení ve stylu letošních trendů
Tým profesionálů váš obličej dokonale změní a připraví na důležitý večer či událost

Day Beauty Package

  1. Expresní ošetření pleti + Remodeling Face Machine - oživení, vyhlazení vrásek, zpevnění a rozjasnění pleti - 30–60 min.
  2. Působivé Profesionální denní líčení make-up - 40 min.: Denní klasické líčení pro ženy, které nejsou zvyklé nosit výraznejší make-up. Důraz je kladen na perfektní make up, korekce obličeje, upravené obočí, vykreslené rty a vystínované oči tak, aby byl tvar oka jen jemně zdůrazněn. Celkový efekt je svěží vzhled a podtržení přirozené krásy.

Evening Beauty Package

  1. Expresní ošetření pleti + Remodeling Face Machine - oživení, vyhlazení vrásek, zpevnění a rozjasnění pleti - 30–60 min.
  2. Extravagantní Profesionální večerní líčení - slavnostní make-up - 75 min.: Večerní líčení je určené pro umělé světlo. Je kontrastnější a výraznější v použití barev, třpytu a lesku. Musí ladit s celkovým stylingem a dotvářet celkový vzhled klientky. Celkový efekt je sexy, dramatický avšak sofistikovaný look.

Oba balíčky je možné doplnit vlasovým stylingem : natočení/vyžehlení vlasů, zaplétané copy, výčesy.

Profesionální vizážistka a stylistka Bára Mlezivová
Používá prestižní kosmetické značky: Giorgio Armani, Bobbi Brown, Sisley, Esthée Lauder, NARS, M.A.C., Urban Decay, Lancome, Guerlain, Dior, YSL.